özgür düşünce platformu

özgür düşüncelerin konuştuğu & tabuların yıkıldığı platforum
 
AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Yeni Dünya Düzeni, Nostaradamus, Bush ve III. Dünya Savaşı

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ehli tevhid
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 115
Yaş : 29
Nerden : konya
Kişisel mesaj : Direnişlerle Gelir Özgürlüğüm
Kayıt tarihi : 12/04/08

MesajKonu: Yeni Dünya Düzeni, Nostaradamus, Bush ve III. Dünya Savaşı   Salı Haz. 10, 2008 12:15 pm

Yeni Dünya Düzeni, Nostaradamus, Bush ve III. Dünya Savaşı

Bush`un savaş için feyiz aldığı kahin NOSTRADAMUS ve 3. Dünya Savaşı

Bush'un savaş için feyz aldığı, Hristiyan toplumunun her yorumuna ciddiyetle baktığı efsane kahin NOSTRADAMUS yine gündemde...

Kehanetleri üzerinde günlerce tartışılan Nostradamus'un müthiş iddiaları varmış... 3. dünya savaşını Müslümanlar, New York ve Paris gibi büyük şehirlere nükleer başlıklı bombalar atıp haritadan silerek başlatacaklarmış...!

NOSTRADAMUS KİMDİR?

Nostradamus 1503 senesinde Yahudi bir aileden doğmuş. Nostradamus'un babası henüz Nostradamus doğmadan önce Roman-Katolik mezhebine dahil olarak Hristiyanlığa geçer.

Kendisi Matematik, Tıp, Fen ve Astroloji ilimlerinde dereceler almış, çok zeki bir talebedir. Aynı zamanda da hayatının son dönemlerinde yazdığı ve günümüzde özellikle Hristiyan din tarihçilerinin başvurdukları kitapları sır dolu kehanetlerden oluşmuştur.

Nostradamus hakkında çok çeşitli ve ihtilaflı bilgiler bulunmaktadır. Yahudiler ve Hristiyanlar arasında paylaşılamayan bu kahinin kitaplarını çeviren uzmanların çevirileri arasında güven noktasında da ihtilaflar vardır.

İttifak edilen yorumlar ise hemen hemen 20 lisana tercüme edilmiştir. Kitapları gelecek yüzyıllar hakkında çok ilginç iddialarla dolu olan bilgileri içermekte ve gizli sırlarla kaplı.

Herkesin okuyup analayabileceği şekilde değil. Eski latince ve kilit kelimelerle dolu kitaplar.

Bu kitaplarda ancak uzmanlar tarafından ortaya çıkarılabilen anlamlar bulunmakta.

NELER DEMİŞ?

Özellikle hristiyan dünyasının sahip çıktığı ve zatının çok dindar bir hristiyan olduğu iddia edilen Nostradamus'tan övgü ile iltifat edilerek çoğunlukla hemene hemen her olayın arkasından da kitaplarının birinde tozlanmış sayfalardan derhal o konuda bazı mesajlar bulunur.

Bunun en son örneği 11 Eylül hadisesinin hemen arkasından gündeme gelen ''Nostradamus son kitaplarında 'Göklere kadar yükselecek binalara demir kuşlar çarpacak. Gök ve şehirler ateş dumanıyla kaplanacak' yorumu birden gündeme bomba gibi düşüvermişti.

MÜTHİŞ İDDİALAR!

Bu haberin arkasından henüz bir sene geçmemişti ki ABD'nin en çok izlenen kanallarından birisi olan History, yani tarih kanalı, milyonlarca Dolar para yatırarak, müthiş iddialarla dolu, bir filmi gerçekleştirerek yayına soktu.

Belki de ilk defa Nostradamus hakkında henüz olmamış bir olay için O, bunun olacağını söyledi. Şimdi bekleyedurun denildi.

Bu olay ise birazdan değineceğimiz, müthiş teknolojiler kullanılarak, James Bond filimlerini, Uzay yolu filimlerini aratmayacak ustalıkla ve itina ile hazırlanmış olan tüyler ürpertici görüntülerin yer aldığı 3. dünya savaşının başlangıcı ve gelişmeleri.
İşin ilginç tarafı ise bu savaşı başlatanlar müslümanlar.

New York'u ve Paris'i nükleer başlıklı füzelerle bombalayarak haritadan silecek olan müslümanlar yeryüzünde bir terör imparatorluğu kurarak milyonlarca masum insanın ölümüyle başlayacak ve 27 sene sürecek kanlı bir 3. dünya savaşının başlangıcına vesile olacaklar iddiası!

Nostradamus bu savaşın merkezi olarak ortadoğu ve Arap ülkelerini gösteriyordu.
Onların krallları, yani müslümanların liderleri bu savaşı batıya karşı açacaktı!
Ne zaman..?

Notradamus kesin tarih te verimişti! 1994 ile 1999 yılları arasında, ortadoğudan başlayarak tüm dünyaya yayılacak olan bu savaşın başlatıcısı, Hristiyan karşıtı terörizm imparatorluğunun kralı! Korkunç birisi olacak!

Napolyon ve Hitler'den sonra daha da öne geçecek ve İran dahil tüm ortadoğuyu kontrolü altına alarak Hz. Muhammed'in (sav) imparatorluğunu devam ettirecek.
Nostradamus bu sorunlar silahının merkezinin ortadoğu olduğunu çok açık bir şekilde bildiriyor ve bir şeyler yapılması gerektiğini tavsiye ediyor.

Zaten şu günlerde tüm dünyanın dikkati bu noktaya çevrilmiş vaziyette. 1,5 Milyarı aşan bireyleri ile özellikle ortadoğuda yerleşmiş olan müslümanlar, son dönemlerinde dinlerinin belirlediği kanunları yeniden keşfetme çalışmalarına girmişler ve yeni bulgularını siyasete de taşımışlardır diyor tarih araştırmacısı ve aynı zamanda bu belgeselin sunucusu.

''Evet olabilir. çok mantıklı. Çünki böyle bir güce ulaşabilmeleri için gerekli olan maddi ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri petrole sahipler.'' diye devam ediyor sunucu...
Özellikle siyasi çevrelerden de bu konuda destek almaktalar. Bu, son zamanlarda meydana gelen olaylarla da kanıtlanmıştır. Ve bu gidişat Nükleer silahları ön plana çıkması aşamasına geçmekte. ''Ve... önümüzdeki 20 yıl...?'' diye soruyor sunucu...
Nostradamus'un yazılarını yorumlayan uzmanların verdikleri bilgilere göre Nostradamus'un kehanetinde iddia ettiği 3. dünya felaketi şöyle gelişecek...
İslam, Rusya'nın güneyinden başlayarak tüm ülkede yayılacak ve bu bir birleşmeye neden olacak. Nükleer güç kontrolünü müslümanların eline verecek bir birleşme!
Nostradamus Yeni şehrin üzerinde göklerin 45 derecelik bir enlemden gelecek ateşle kaplanacağını bildiriyor.

Yorumcu uzmanlar bunun New York olması ihtimalinde hemfikirler.
''Bu ateş o büyük şehri imha edecek. İnsanlar aciz bir şekilde mahvolacak. Kimseye merhamet edilmeyecek!''

Nostradamus aynı şekilde Amerikalıların derhal müdahele edeceklerini de açıklıyor.
''karanlık amaçlara yönelik bir şehvet kanlı bir geçiş için eylem yapacak. Sivil anlaşmaları tanımayacak!''

''Büyükşehir korkunç bir tehlikeyle karşıkarşıya kalacak. Gündoğumuna az bir zaman kala...''

Nostradamus yine bir uyarıda bulunarak devam ediyor... ''dağlardan, Yüksek binalarla kaplanan bu şehir öteden gelecek bir saldırıya hedef olacak!''

Peygamber ise (?) Hiç bir şeyin bu şehri kurtaramıyacağından bahsetmiş.
*Sunucunun burada ''Peygamber'' demekle kimi kasteddiği belli değil

Nostradamus bu savaşın ne kadar süreceğini de anlatmış.
''Savaş 7 ve 20 yıl sürecek! Dünya ağırlıkların çarpışmaları ile havaya doğru patlamalarla karışacak ve düşecek ve teslim olacak''

''Barbalar güçlerini gösterirler. Ve bütün Hrisityan alemi krallıklarıyla birlikte olan toplumlar, uzaydan gelecek bu belalara karşı güç yetiremezler'' Diye devam ediyor sunucu.

''Önüne gelen herşeyi yakan, kiliseleri, yüksek binaları, hamile kadınları ve anaları kavurarak geçen bir ateş rüzgarı kaplar her tarafı.
Geçtiği her Şehri, kasaba ve köyleri yakar!''

''Çocuklar anlamadıkları bu savaş belasından hiç bir şeyin tadına varamadan ölürler!''
7 ve 20 yıl sürecek, ölümle başlayıp ölümle bitecek, hristiyan karşıtı bu savaş insanlık tarihinin en vahim dönemini oluşturacak.

Şer ekseni olarak yeryüzünde düşmanlarına saldıracak. Hedeflerindeki güçler ise güçleriyle meydan okumuş topluluklar demiş Nostradamus... ''Bu topluluklar Amerika Birleşik devletleri ve Sovyetler birliği olabilir.'' diyerek devam ediyor ekranda olayı aktaran ABD'nin tarih kanalının en sevilen sunucusu, yaklaşık 170-180kg ağırlığında, elinde purosuyla, loş bir ışıkta, tarihi görüntülü odada, 1500'lü yılları anımsatan giyimi ve çok ender rastlanan, fakat herkesin tanıdığı O kalın, derin, ikna edici ve masal kahramanlarını anlatan tanınmış sesiyle...
Gördüğümüz kadarıyla Nostradamus ''Bu iki büyük ustalar birbirleriyle arkadaş olarak yakınlaşacaklar ve birleşecekler'' diyor ve ekliyor...
''Doğunun yöneticilerini yenerler!''
''Kötülüğün oğlu artık oyuncak olmuştur... Barış gelir ve onlar kovulurlar. Bir gecede çiçekler açar ve ertesi günlerin güzelliği hazırlanır.'' diyor ekolu bir ses konuşmanın arkasında... Bu, Nostradamus'un sesidir.
''Bu savaştan sonra herşey yeniden başlar. Yeni düzenler kurulur. İnsanlar eski hatalarını düzeltirler. Bu altın bir çağın
başlangıcıdır. Barış! ...Bin sene sürecek bir barış çağı.'' diye devam eder bu ses.

''Ve bu bin senenlik barış dönemenin sonrası için Nostradamus bize bir şey bildirmemiş.
Ama bu dünyanın ne zaman son bulacağını bildirmiş... bunun senesi... 3797.'' diyor yine aynı sunucu, atkuyruğu biçiminde topladığı, yılların tecrübesinden bembeyaz olmuş saçlarının üzerinden yükselen purosunun dumanını ekrana doğru üfleyerek...
Sunucu filmin sonunda bu yorumu tarih kanalı televizyon kurumu temsilcisi olarak eklemeyi de ihmal etmiyor!
''Nostradamus dünyanın sonu üzerine bir mektup yazmış.
Anlaşılan hepimizin önünde uzun bir yol var. Hepimizi ilgilendiren geleceğimizi ilgilendiren bir yol bu.
Nostradamus bununla bir hediye bırakmış. Bu yolu aydınlatan, zamanın karanlık dönemlerini aydınlatan ışığıyla.
Geleceğimiz hiç de öyle parlak değil. Hepimizi çok zorlu savaşlar beklemekte.
Nostradamus, yüzü geleceğe dönük olarak, bize bir mesaj veriyor.
Henüz geç değil...Bunu durdurmak, her ne pahasına olursa olsun durdurmamız gerekiyor. ...Bizim için değil. Çocuklarımız için de değil... çocuklarımızın çocukları için!''

Bu prgramın ABD Televiyon kanallarında ülke çapında yayınlandıktan kısa bir müddet sonra başkan Bush ''Haçlı seferleri'' kelimesini çok kullanmaya başlıyor ve henüz 6 ay geçmeden ''Beni tanrı yolladı'' iddiasında bulunuyor... Aynı günlerde de medyada ''Bush gittikçe dindarlaşıyor. Her sabah erkenden kalkarak İncil'den savaş ayetlerini okuyor ve hemen hemen hergün, Türklere karşı savaşan papazın vaaz kitabını okumakta'' haberi Washington Post gazetesinin manşetlerini dolduruyor.

Anlaşılan Tarih kanalının, ''Nostradamus'un iddiaları'' başlığı ile yayınladığı bu iğrenç iftiralarla dolu olan filmin sonunda yaptığı yorumlar hedef bulmuşa benziyor... En azından başkan Bush üzerinde Bingo!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://miger.yetkin-forum.com
ehli tevhid
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 115
Yaş : 29
Nerden : konya
Kişisel mesaj : Direnişlerle Gelir Özgürlüğüm
Kayıt tarihi : 12/04/08

MesajKonu: Geri: Yeni Dünya Düzeni, Nostaradamus, Bush ve III. Dünya Savaşı   Salı Haz. 10, 2008 12:15 pm

VE İKİNCİ PERDE

Discovery Channel'da yayınlanan ve bu programın devamı niteliğindeki bir başka programda Nostradamus'un kehanetleri ışığında III. Dünya Savaşı konusu ele alınıyor. Bu Savaşı -bir önceki programda da olduğu gibi- yine Kuzey Afrikali yada Ortadoğulu bir teröristin yeni şehir olarak adlandırılan bir yeri kana bulayarak masum insanları savunmasız korku içerisinde ölüme sürükleyerek çıkaracağı iddia ediliyor. Ve asıl gündem orataya sunuluyor. Nostradamus'un kehanetleriyle 3 Deccal... Ve program sunucusu kehanetlerde bahsedilen ilk Deccal'ın NAPOLYON olduğunu, ikinci Deccal'ın HİTLER olduğunu söyledikten sonra...

Sıra Üçüncü Deccal'ın kim olduğunu açıklamasına geliyor. Bu sırada görüntüye sırasıyla 11 Eylül günü saldırıya uğrayan İkiz Kuleler, Usame Bin Ladin ve El-Kaide'nin üstlendiği iddia edilen, Beyruttaki Amerikan uçak gemisine yapılan bombalı saldırı görüntüleri, Suudi Arabistandaki Amerikan hedeflerine saldırı görüntüleri, Nayrobideki Amerikan Elçiliğine yapılan saldırı görüntüleri, Tanzanyadaki Amerikan konsolosluğuna yapılan saldırı görüntüleri, Yemen sahillerinde Aden'de Amerikan gemilerine karşı yapılan intihar saldırısı görüntüleri ekrana geliyor ve olaylarda ne kadar Amerikan vatandaşı (asker, polis, elçilik çalışanı vs) öldüğü ve yaralandığı yönünde açıklamalar yapılıyor. Bu arada Usame Bin Ladin ve El-Kaide tanıtılıyor, onların yaptıkları bu hareketleri din maskesiyle maskelemeye çalıştıklarından, cihad olarak adlandırılan intihar eylemlerinin İslam'a aykırılığından bahsediyor...

Ve ardından büyük iddianın ilk bölümü geliyor...Bu olaylar Nostaradamus'un kehanetlerinde yer alan III. Dünya Savaşı'nın başlatıcak ön olaylar mıdır? diye soruyor arkadan gelen bir ses... Ve ekliyor...USAME BİN LADİN III. DECCAL mi yoksa birilerinin kuklası mı?

Yahudi görünüşlü program sunucumuz alıyor söz sırasını ve tekrarlıyor Nostradamus üç Deccaldan bahsetmiştir. I. Deccal Napolyon, II. Deccal Hitler ve III. Deccal MABUS olarak adlandırılıyor. Nostradamus üçüncü Deccal'in Kuzey Afrikadan yada Ortadoğu'dan ortaya çıkacağını söylemektedir. Son 15 yıldır III. Deccal'ın küçük bir terörist, dünyayı ele geçiren güçlü biri yada bu terörist grubunun lideri olan biri olduğunu düşünüyorum.

Bu ulusların birleşmesi ile Nostradamus'un önerdiği olabilir diye ekliyor arka plandan yükselen bir ses.

Ve tekrar söz sırasını alıyor Yahudi görünüşlü sunucumuz. Anlatıyor son derece keyifli bir biçimde... Eğer tercümelerim doğruysa bir kaç ay yada bir yıl içinde Nostradamus'un kehanetlerinde geçen ipuçları aracılığıyla Nostradamus'un kehanetlerinde geçen III. Deccal'ın kim olduğunu öğreneceğiz. Nostradamus'un kehanetlerine göre MABUS yakında yenilecek, bu savaşlar sırasında birçok insan ve hayvan yok olacak. MABUS eğer ortadoğulu bir teröristse Nostradamus'un anagramını kullanmakta fayda olabilir. MABUS kelimesini tersten (aynadan) okuduğumuzda SUDAM, SADAM kelimelerine ulaşabiliriz. Kelimede yer alan harflerin yerlerini değiştirdiğimizde mesela başındaki M ile sonundaki S harflerini çıkarttığımızda ABU (Arapçada bab anlamına gelen Türkçede Ebu şeklinde kullanılan) kelimesine ulaşırız. ABU Abbas, ABU Nidal, ABU Amar (Abu Amar Yaser Arafat'ın künyesidir) ulaşılır. Ben bunun anlamını kesin olarak bunlar demiyorum ama doğru orantıyla o bölgeyle bağlantılı isimler bunlar. Usame bin Ladin'in ismi de batılı yazarlar tarafından doğru yazılmıyor. Osama diyorlar, Usama demiyorlar. USAMA-MABUS bütün harfler aynı sadece ikinci A; B'nin yerini almış. USAMA bin Ladin kanımca ön safhalara yerleştirilimiş büyük bir gücün parçası. Saddam da öyle.

Geri plandan bir ses yükseliyor... Sonuçta bütün bunlar bizim elimizde. Bizim fiillerimiz ve davranışlarımız geleceğimizi belirler. Karanlık da olabilir; barış da. Tarihi bir önceliğimiz var; gelecekte olabilecekleri önleyebiliriz. Sorumluluk alırsak gezegenimize ve insanlarımıza barışı yaşatabiliriz...

Ve Nostradamus'un kehanetiyle program son buluyor: Bu savaş uzun süre yaşandıktan sonra Satürn'ün etkisinde yeni bir yönetim olacak...Allah insanların acılarını ve yakarışlarını duyarak şeytan yerin dibine gömülecektir diyecek...ve evrensel barışın yaşandığı zaman gelecek...

Soru: USAME BİN LADİN III. DECCAL olduğuna göre bilin bakalım MEHDİ kim?

Cevap: BUSH

Soru: Amerikan medyasında ''Bush gittikçe dindarlaşıyor. Her sabah erkenden kalkarak İncil'den savaş ayetlerini okuyor ve hemen hemen hergün, Türklere karşı savaşan papazın vaaz kitabını okumakta'' haberinin Washington Post gazetesinin manşetlerini doldurmasının ve Hristiyan dünyasında Irak Savaşı'nın ne gibi bir önemi var?

Cevap: ARMAGEDON başlangıcı olarak görülüyor Irak Savaşı Hristiyan dünyasında.

Soru: Nostaradamus'un kehanetlerinde yer alan Satürn'ün etkisinde yeni bir yönetim olacak...evrensel barışın yaşandığı zaman gelecek... sözü neye işaret ediyor?

cevap: YENİ DÜNYA DÜZENİ / GLOBAL DÜNYA HÜKÜMETİ
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://miger.yetkin-forum.com
 
Yeni Dünya Düzeni, Nostaradamus, Bush ve III. Dünya Savaşı
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MK'nın Yeni Karakterleri
» Love Me (Yeni Klip)
» Türkler ve İslamiyet

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
özgür düşünce platformu :: Semavi ve Diğer Dinler :: Masonluk-
Buraya geçin: